TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB ETÜ’nün 15 Temmuz gazileri Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti


16.07.2017 / AnkaraHain 15 Temmuz kalkışması sırasında çeşitli yerlerinden yaralanan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) öğrencileri, Üniversite’nin rektörü Prof. Dr. Adem Şahin ile birlikte, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.​

Hisarcıklıoğlu, gazi olan öğrencilerin büyük bir fedakârlık gösterdiğine işaret ederek, “Allah bir daha milletimize böyle bir şey yaşatmasın” temennisinde bulundu. Öğrencilerin okuldaki durumlarına ilişkin bilgi alan M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin gençliğin bilinçli ve dinamik gücüyle kalkınacağını belirtti.

 

Gazi öğrenciler de, TOBB Başkanı’na alçak darbe girişimi gecesinde neler yaşadıklarını ve hangi duygular içerisinde olduklarını bir kez daha anlatıp, Hisarcıklıoğlu ve TOBB camiasının hain darbe girişimine karşı anında tepki vermesinden dolayı gurur içinde olduklarını bildirdiler.

 

15 Temmuz gecesi şehit edilen TOBB ETÜ öğrencisi Ömer Can Açıkgöz de ziyarette rahmetle anıldı

 

Görüşmede; gazi öğrenciler Taha Bilgin, Hanifi Can Türkoğlu, Yusuf Balıkçı, Ömer Furkan Özdemir ve Ömer Giderler’e TOBB ETÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Beyza Hacımüftüoğlu öncülük etti.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA