TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Sağlık çalışanlarının, 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun


14.03.2018 / Ankara14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyede verilebilmesi için, fedakârca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım” dedi.​

Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Türkiye’de modern tıp eğitiminin başlamasının yıldönümü olarak da kabul edilen 14 Mart Tıp Bayramı, ömürlerini insan sağlığına adayanlara duyduğumuz saygının ifadesi için en güzel fırsatlardan birisidir.

 

Biz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği camiası olarak, sağlık alanında insan ve teknoloji gücüne yapılan yatırımların ülkemizin gelişmesi ve yaşam kalitemizin artırılması bakımından ne derece önemli olduğunun farkındayız.

 

TOBB ETÜ hastanemizi de yıllar önce bu anlayışla hayata geçirdik ve alanında en iyilerden birisi olması için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz.

 

Türk iş dünyası adına, bu anlamlı gün vesilesiyle herkese sağlık dolu günler diler, sektör çalışanlarının Tıp Bayramı’nı tebrik ederim.”

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA