TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

7. CACCI Yerel Oda Ödülleri


03.12.2015 / Diğer DuyurularBirliğimiz, Asya Pasifik bölgesi ile ticari ve ekonomik ilişkilerimizin geliştirilmesi amacıyla 2009 yılında Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu’na (CACCI) üye olmuş olup, Birlik Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 2014 yılında CACCI Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiştir. Ulusal ticaret ve sanayi odaları ile ticaret dernekleri ve firmalardan oluşan CACCI, ticareti, yatırımları ve iş dünyasının bölgedeki rolünü arttırarak, bölgesel ekonomik büyümeyi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.​

CACCI, yerel odaların, hizmet bölgelerindeki sanayi, ticaret ve toplumsal refahına katkı sağlayan “üye uygulamalarını” belirlemek amacıyla 2004 yılında ‘CACCI Yerel Oda Ödülleri’ni başlatmıştır.


Bu çerçevede, CACCI 7. Yerel Oda Ödüllerinin, 2016 yılının son çeyreğinde Taipei’de düzenlenecek olan 30. CACCI Konferansı esnasında verilmesi öngörülmektedir.


Söz konusu ödül ile ilgili detaylı bilgi ve katılımcı formu ekte sunulmaktadır.


“CACCI 7. Yerel Odalar Ödülü 2016”ya, Odanızca müracaat edilmesi uygun görülmesi halinde, ekte yer alan formun doldurularak en geç 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Birliğimize (Fax: 0312 218 22 09, e-posta: basak.onur@tobb.org.tr ) ve CACCI Sekreteryasına (e-posta: cacci@cacci.biz ) iletilmesi gerekmektedir.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA