TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

6. Asya-Pasifik Genç Girişimci Ödülü


03.12.2015 / Diğer DuyurularBirliğimiz, Asya Pasifik bölgesi ile ticari ve ekonomik ilişkilerimizin geliştirilmesi amacıyla 2009 yılında Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu’na (CACCI) üye olmuş olup, Birlik Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 2014 yılında CACCI Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiştir. Ulusal ticaret ve sanayi odaları ile ticaret dernekleri ve firmalardan oluşan CACCI, ticareti, yatırımları ve iş dünyasının bölgedeki rolünü arttırarak, bölgesel ekonomik büyümeyi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir. ​

Asya-Pasifik Genç Girişimciler Ödülü, CACCI Genç Girişimciler Grubu (YEGAP) tarafından yürütülen bir proje olup, iş yaptıkları alanlarda ve ülkelerindeki sosyal sorumluluğu ön plana çıkarmayı hedefleyen genç girişimcilerin başarılarını tespit etmek amacını taşımaktadır.


Bu çerçevede, 6. Asya-Pasifik Genç Girişimci Ödülünün, 2016 yılının son çeyreğinde Taipei’de düzenlenecek olan 30. CACCI Konferansı esnasında kazananlara verilmesi öngörülmektedir.


Söz konusu ödül ile ilgili detaylı bilgi ve katılımcı formu ekte sunulmaktadır.


“6. Asya-Pasifik Genç Girişimci Ödülü”ne aday olmak isteyenlerin, ekte yer alan başvuru formunu doldurarak en geç 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Birliğimize (Fax: 0312 218 22 09, e-posta: basak.onur@tobb.org.tr ) ve CACCI Sekreteryasına (e-posta: cacci@cacci.biz ) iletmesi gerekmektedir.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA